Wall raft WOOD

Faqja kryesore » Repair » raft mur WOOD
Repair No Comments

Raft në dru mbi RENDI

ᐈ 【】 raftet WOOD ⚡ Custom Kiev ✅ gamë të gjerë të formave dhe razmerov✔ kushtet e shpejtë të prodhimit ⚡ ✅ 【】 raft druri bazë të rendit Kievit ⚡ dizajn unik ⚡ raftet druri me porosi jo vetëm të dekoroj shtëpi tuaj, por edhe kafene, bare , kafenetë, restorantet, shkollat ​​dhe objektet e tjera.

Raftet e drurit sipas rendit Kiev

Raftet e drurit për të porositur

rafte druri për të porositur

Raftet e drurit për të porositur

Porosit raftet e drurit nga prodhuesi

raftet druri për të porositur dhe sende të tjera dekorative janë bërë nga mjeshtrit tanë. Ata janë të brendshme origjinale. Kompania Kitchenwood është e angazhuar në raftet e prodhimit, dru të ngurta në mënyrë, të gjitha madhësive dhe formave. Afati i prodhimit të raftet e drurit në 7 ditë. Çmimet më të mira rafte druri. Call: 066 927 10 66. Ne gjithashtu prodhojnë raft e mobiljeve bordit të rendit, të garantuar cilësinë! raftet e vazhdueshme të bëra nga druri dhe të gërshetuara për të porositur.

Raftet e drurit për të porositur

Fotografitë rafte druri

Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur
Raftet e drurit për të porositur

Marrja raftet për libra

bookcases moderne druri të ngurta duken veçanërisht i rëndësishëm, në qoftë se krijimi i tyre të jetë krijuese. Edhe raft librash klasike të bëra nga druri në dysheme 1-2 do të jetë në gjendje për të dekoroj e brendshme e librave, nëse paste mbi të njëjtë muri si mure, me palët e brendshme dhe të jashtme. Ju mund të pikturoj pjesën e jashtme të raft në ngjyrën e mureve, dhe të brendshme - në kontrast: pa dhomë riparim do të merrni një tingull të ri. Nëse ka raftet të vogla prej druri, ato mund të vendosen në një mënyrë të pazakontë: ul receptorin e telefonit në një gamë të gjerë tilting mbi njëri-tjetrin si në qoftë se secili është i bazuar në këndin e saj të ulët.

Lexo më shumë:   Studio Apartament prej 18 sq.m. FOTO hartimin dhe paraqitjen

Rafte librash e drurit për të porositur

Maskimin dyer të brendshme nën raft librash mund të jenë ide të dobishme dhe interesante. Përgjatë perimetrit të kornizës dera gjithashtu mund të organizohet rafte prej druri në mënyrë që, duke krijuar iluzionin e një raft librash të plotë në dru. Për të shkruar libra, ju mund të përdorni një tabelë, për shembull, të bëjë një raft të vogël në sipërfaqet anësore të tabelës ose në mur mbrapa, në qoftë se tabela nuk është e vlefshme në mur. Është interesante të duket si librat, janë të vendosura nën tavolinë tavolinë kafeje lartë. Nuk është një opsion i vështirë: tabletop ndarë në 2 ose 4 copa dhe e bëjnë të shtyhet. Nën tryezë për të vendosur disa binarët hollë në të cilin rrënjët janë të varur deri librin. Ideja e binarët hollë e tipit grilë mund të përdoret për të varur raftet: brinjë hollë grilë janë kaluar në mes të faqeve të librit dhe rrënjët deri në lartësi.

raftet druri në mënyrë që në Kiev

Nganjëherë keni nevojë për të bërë vend në apartament, nëse kjo është një raft në një dollap ose një gardërobë të tërë, dhe me libra të vështirë për të lënë, ju mund të organizoni raftet varur prej druri nga tavani nëpër dhomë ose përgjatë një mur. Me të njëjtin qëllim mund të përdoret ulët krevat pjesë të lartë ose një divan, ose podium, ku krevat është e vendosur. Më interesante mund të jetë ideja e vendosjes raftet druri nën hapat e Shkalle brendshme.

Raftet prej druri në banjo

Raftet e drurit për të urdhëruar për të ndihmuar të bërë një ngjyrë të ndritshme theks në një dhomë mund të bëjë raftet e ndonjë ngjyrë si gri ose blu - dhe qëllimi i një theks të ndritshme të zgjidhet. dru Atelier mobilje «kitchenwood» do të bëjë për ju të gjitha raftet e drurit me porosi: raftet prej druri për banjo, rafte të bëra prej druri, rafte në dru për kuzhinë dhe të tjerët. Vetëm të na dërgoni një email ose telefononi 066 927 10 66. 

Lexo më shumë:   si për të lidhur fuqinë për videoglazki

Raftet prej druri në mënyrë të 5 (100%) 8 vlerësime

Rafte Murale pazakontë | Dhënave të kërkimit dhe rezultatet

formë Custom 

Raft në formë të peshkut do të jetë dekoratë kryesor i dhomës së adoleshenti apo dhomë të gjallë për një çift i ri, që udhëtojnë shumë dhe i pëlqen çdo gjë të re dhe të pazakontë.

Në këtë temë: Si për të bërë vend për një të ndritshme riu: 12 thjeshtë dhe ide të përballueshme (Foto)

raft mur në formën e peshkut

raft e pazakontë në formën e arratisjes zjarri është i përshtatshëm për të brendshme në papafingo.

Në këtë temë: Si për të bërë një apartament në papafingo-style: rregullat bazë

regjiment pazakontë

Raft-puzzle dekoroj jetesës moderne. Nga rruga, një shumë ide origjinale për të bërë muret anësore të raftet të njëjtën ngjyrë si mes - tjetrin.

Në këtë temë: Si për të organizuar një bibliotekë në shtëpi: 10 ide interesante

raft pazakontë mur

Wall raftet e formave të ndryshme gjeometrike janë shumë të popullarizuara tani.

regjiment pazakontë

Ideja origjinale e vendosjes raftet zakonshme qoshe.

raft qoshe

ndërtimi pezulluar

Shumë zgjidhje modë dizajn - Ky regjiment, e cila u varur në rripa.

Në rreth 17 varëse rrobash pazakontë në korridor që do të përshtaten në çdo brendshme (Foto)

varur raftet

Ai gjithashtu do të duken raftet mira që varur në një litar apo kabllo.

varur raftet

Nga materiale skrap

Si bazë për të raft pazakontë ju mund të përdorni një kornizë të vjetër prej druri dritare.

Në këtë temë: Çfarë mund të bëhet nga një valixhe të vjetër: 8 ide interesante për frymëzim

regjiment pazakontë

 

A nuk nxitojnë për të hedhur jashtë një kitarë të vjetër. Pas të gjitha ajo mund të bëhet me dorë të tilla një raft origjinale, si në foto më poshtë.

pazakontë raft kitarë

Për brendshme në stilin e thjeshtë raft kostum mur të dërrasave dhe degëve të vjetra, e cila më parë kishte nevojë për një të mirë lacquering pastër dhe.

Në këtë temë: Si për të bërë një jetë në një stil të thjeshtë: 12 ide për frymëzim (Foto)

regjiment pazakontë

Fotografitë në artikullin: Pinterest

Më shumë ide të shikojmë në çdo çështje të revistës "apartament komod" 

Raftet HONEYCOMBS blej cues

Lënë një koment