Si për të krijuar një atmosferë në shtëpi të një vere: 10 artikuj ndritshme dekor

Faqja kryesore » Tips » Si të krijoni një atmosferë në shtëpi të një vere: 10 artikuj ndritshme dekor
Këshilla No Comments

Si për të krijuar një atmosferë në shtëpi të një vere: 10 artikuj ndritshme dekor

Deri në verën kanë më pak se 10 ditë - këtë vetëm kohë të mjaftueshme për përgatitjen e brendshme për sezonin e ri. Ne kemi bërë një përzgjedhje e vogël e gjërave me një humor të verës që me siguri do të lehtësojë detyrën tuaj

Duket se vera ende të vijnë, dhe atëherë është koha për të ftuar atë në shtëpi. Në mbledhjen tonë të ri ju do të gjeni 10 objekte që patjetër do të japin humor pushime jo vetëm të brendshme, por edhe secili prej banorëve të saj.

pemë Bodhi për dekorime

1620 rubla

Kjo pemë cute pak mund të përdoret për të varur stolitë në të, dhe si një objekt e ornament.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: gri të lehta, të bardhë, jeshile të errët, e gjelbër të lehta.  Photo në.

shtoni te koleksioni

enë Happle

1440 rubla

Kjo mollë është e mundur për të akomoduar jo vetëm në kuzhinë, por edhe përshtatur për ruajtjen e gjëra të vogla në banjo, dhomë të gjallë apo edhe në korridor. Emocionet pozitive në shikim të parë të tij, ju janë të garantuara.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: e verdhë, gri të lehta, të bardhë, ngjyrë bezhë.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Festival dekorative Lantern

7700 rubla

Kjo dritë, i ajrosur fanar do të ndihmojë të shpërndarë errësirën, dhe për të përmirësuar atmosferën, jo vetëm nga një shtëpi vend me një verandë të hapur, por edhe banesa e zakonshme të qytetit.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: e verdhë, gri të lehta, burgundy, rozë, ngjyrë bezhë.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Muret Decor Shrysalis

1070 rubla

Një duzinë fluturat e ndritshme mund të zhvendoset nga dhoma në dhomë të paktën çdo ditë. Shul ngjitës është kapur lehtë në pjesën e poshtme në sipërfaqe dhe nuk lë mbetje prapa.

Lexo më shumë:   apartament grave në Çikago për 74 m²

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyrat: të verdhë, blu, gri të lehta, të bardhë, ngjyrë bezhë.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Set për kultivimin e "Hedgehog"

590 rubla

Me anë të kësaj të vendosur në dritareje mund të rritet një gjë e gjallë nga e para. Seti përfshin një tenxhere qeramike, një qese me tokën dhe fara.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: e verdhë, gri dritë, jeshile të errët.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Akvaferma

4900 rubla

Kjo pajisje do t'ju japë një mundësi të jashtëzakonshme për të parë në proceset mbyllur-loop. Ta themi thjesht, ju mund të rriten sallatë dhe peshk në të njëjtën kohë. Nga rruga, stafi ynë editorial një vit më parë ka marrë një gjë - ne si.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: gri, ngjyrë gri, ngjyrë bezhë.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Jastëk me model rrethojnë Alicia bardhë-gri

2600 rubla

Ky jastëk është bërë nga lesh kashmiri dekoroj çdo divan, dhe madje edhe në qoftë se dekorit juaj është performanca ambicioz, Alicia White-Gray do të gjejnë për vete një vend të denjë, nëse ajo është klasik apo minimalist shtrat divan.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë me ngjyra: të zezë, gri, gri të lehta.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Samopolivayuschiysya tenxhere Log & Squirrel

1,620 rubla

Lule, të cilët kurrë nuk kanë vëmendje të mjaftueshme dhe ujë për sigurinë e tij është më mirë për të lëvizur në tenxhere samopolivayuschiysya. Log & Squirrel projektimit është e thjeshtë dhe e qartë edhe për fëmijën: ketri mund të shihet - uji në bombol me vrimë nxjerrëse të mjaftueshme fshehur ketri - është koha për të marrë deri vaditëse.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë me ngjyra: të zezë, gri, jeshile të errët, ngjyrë bezhë.  Photo në.

shtoni te koleksioni

vazo Echo

2390 rubla

Kjo vazo qeramike, në kontrast me të gjithë ata që kanë qenë ndonjëherë në posedim tuaj, ka fytyrën e vet. kurs pozitiv.

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë në ngjyra: e verdhë, gri dritë, jeshile të errët.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Ngarkues diellore pajisje Sunshine

6000 rubla

Kjo njësi - një ëndërr e vërtetë e çdo banor moderne të qytetit. Dizajni lule jo vetëm pasuron e brendshme e pranisë së tij, por edhe njëkohësisht akuza Gadgets tuaj transformuar energjinë diellore - një mrekulli e vërtetë! Këtu kemi parasysh se formulimi tashmë ëndërroja për të blerë një zyrë e tij.

Lexo më shumë:   Fashion Trends 2015: llambë zhveshur

artikuj Blerje këtu.

Fotografitë me ngjyra: të zezë, gri, gri të lehta.  Photo në.

shtoni te koleksioni

Lënë një koment