Tools Për apartamente me qira riparim

Faqja kryesore » punës Outdoor " mjete për riparimin e banesave me qira
rrugë punë No Comments

Qira (me qira) Tyumen mjet

"Ne kemi bërë një mjet në dispozicion!"

"Qendra Rental" ju ofron shpërblimin e mjeteve në Tyumen, përmes të cilit e ndërtimit të ndryshme dhe vepra të mbarimit.

Drejtimet kryesore të "kodrina Center" të kompanisë:

 • mjet me qira
 • mjet Rental
 • pajisje me qira
 • mjet pushteti qira
 • mjete benzinë-powered qira

Riparimin e banesave, ndërtimin e një shtëpi, është e pamundur të imagjinohet pa përdorimin e mjeteve të pushtetit. ashensor Rental pushtet me ju këtë kujdes.

Pse blejnë një mjet i shtrenjtë se pas punës nuk është e nevojshme? Është shumë më e mençur për të marrë mjet në qira dhe nuk ka dhimbje koke torturuar nga pyetjet: Çfarë ndodh nëse nuk kanë para të mjaftueshme për një mjet i mirë, dhe papritur të thyer, dhe çfarë të bëjë me pajisjet pas punës, etj

"Rental Center" specialistë do të ju ndihmojë të zgjidhni mjetet parametrat e nevojshme.

"Cent mbështjellë" - kjo është një qira fitimprurës i mjeteve dhe pajisjeve për të gjitha llojet e aktiviteteve.

"Vetëm këtu në ditë 26 orë !!!"

Çmontimit dhe çmontimin e strukturave të betonit duke përdorur teknologjinë më të fundit të prerjes diamant.

Benzorezy STHL TS800

Shportë

700 rubla. / Ditë Per

Fuqia: 5.0 kW. Zhvendosja: 98.5 cm3. Pesha: 12.7 kg

Abrasive pajisje prerja STIHL markë të bërë përshtypje me besueshmëri të lartë e tyre, qëndrueshmëri dhe sverhprodolzhitelnym ndjeshëm intervale të gjata në mes të punës së mirëmbajtjes dhe të shërbimit. E gjithë kjo redukton kostot e prodhimit. Përveç kësaj, ata kanë performancë të shkëlqyer prerjes, mirë-menduar nga në më të vogël konceptin e menaxhimit detaj që përmirëson rehati punëtor, dhe lehtësinë gati proverbiale e mirëmbajtjes. Dhe, për shembull, me pajisje të veçanta STIHL - udhëzues transportin, zorra lidh element për furnizimin me ujë ose limiter prerja thellësi - mund të më të mirë të përgatitur pajisjen e fuqishme Abrasive Cutting STIHL shenjë për të kryer çdo detyrë.

Ajo do të jetë interesante:   DESIGN apartament RIPARIMI-dhoma gjumi në shtëpi panel

Në zemër të njësisë është parimi i ri i një motor me dy goditje. Spastruar cilindrit ajrit të freskët përmes valvulave panik - SPV.

Të veçantë zhvillimin e kompanisë STIHL - pastrimin e ajrit të sistemit "Cyclone".

ELASTO Fillimi plus - duke filluar të trajtojë ElastoStart, valvula decompression, para-përforcues pompë e karburantit.

Speciale rrip mnogorucheyny makinë.

Compensator në carburetor.

Ignition modul IPI 2000.

Pajisje përshtatshëm për lidhje të ujit si standart.

Bajonetë rezervuar karburanti kapak.

Polymer gjysma e djathtë e crankcase.

tipar

TS 800

Cilindër Volume, cm3

98.5

Fuqia, kW (në 9000 rev / min)

5.0

Pesha pa kg makinë

12.7

kg specifike pushtet / kW

2.5

Çift rrotullues në bosht, NM

5.8

Torque në makinë Nm

13.5

mm Diametri Disc

400

Thellësia e prerë, mm

143

mjetet e ndërtimit

Kuәlіk Nemes tөlқұzhatpen қarapayym әrі MASH rәsіmdeu: kepіlsіz, қolma-қol Zhane қolma-қol aқshasyz esep ayyrysu.

Me qira një matrapik

qira Punch

compactors Qira

gjenerator qira

qira tamping

Qira tuba aksionarit

Me qira një Compactor manual vibruese

kallep Rental

qira Benzorezy

screeds Qira

Puna në kënaqësinë tuaj dhe të lehtësojë punën e ndërtimit është mjaft e mundur me ndihmën e pajisjeve të veçanta, blerjen dhe mirëmbajtjen që jo të gjithë mund të përballojë. Në këtë rast, është e nevojshme të marrin në konsideratë këtë mundësi si një qira mjet, i cili do të bëjë punë më shpejt dhe me efikasitet, pa kompromentuar veten e tyre, ndërsa financiarisht.

Avantazhet e pajisjeve me qera

Merrni mjet i duhur për qira është shumë më lirë se të blerë një të re dhe për të ruajtur atë në të ardhmen, veçanërisht pasi pkokat-instrymenta.kz ofron pajisje të kualitetit të lartë dhe një gamë të gjerë të konsumit.

Merrni pajisjet e nevojshme të ndërtimit mund në çdo kohë të përshtatshme për ju, si kodrina është kryer pa ditë jashtë dhe pushimet.

Ju nuk keni nevojë të paguani për riparimin dhe ruajtjen e mjeteve, por vetëm gjatë përdorimit, i cili është shumë i dobishëm dhe nuk është përgjegjës për një kosto shtesë.

Të bashkëpunojë me pkokat-instrymenta.kz favorshëm

 • Në dispozicion për modelin me qira nga prodhuesit më të mirë të cilësisë së lartë.
 • Dizajni dhe leasing i pajisjeve merr më pak kohë dhe kërkon një minimum prej dokumenteve.
 • Mungesa e çdo rrezik.
 • Mundësia e mjeteve monetare ose cashless pagesave.
 • Shërbimi ndaj klientit është kryer në nivel të lartë.
 • Për zbritje të rregullta konsumatorëve.
Ajo do të jetë interesante:   në ndërtim e sipër RESIDENTIAL HOUSE

Blerja e shërbimeve të tilla si mjet me qira në Almaty do të jetë prodhimi i një sërë situatash, duke filluar nga vetë-riparim në shtëpi dhe duke përfunduar me mungesën e vullnetit të jetë përgjegjës për mirëmbajtjen dhe riparimet, duke shpenzuar fonde shtesë.

Lënë një koment