Category: Riparimi

Faqja kryesore »Arkivi sipas kategorisë : Repair
Zgjedhja përgjegjës - e drejta muri për çdo dhomë

Zgjedhja e murit që mbulon muri është larg nga një nga idetë më të njohura dhe të kërkuar. Veshja nuk është inferiore në bojë me cilësi ose suva si model. Avantazhi i letër-muri është një zgjedhje të madhe të ngjyrave, si dhe kosto më të ulët. Nëse ju vendosni të zgjidhni një dekoratë për muret e tua, në këtë artikull ne do të shikojmë në ..

Lexo më shumë

Mjeshtëri nga materiale natyrore me duart e tyre (90 + Fotot e punët e kryera): Dekor origjinale për shtëpi dhe artizanale opsione për kopsht dhe shkolla

Kungull vazo lulesh do të jetë një dekoratë të pazakontë për të dhënë fokus të banesës ose shtëpisë së rehati, është e dëshirueshme që të marrin në konsideratë dekorimin e hapësirës në detajin më të vogël, për shembull, të krijojë vepra artizanale nga materiale natyrore me duart e tyre. Detaje të tilla do të bëjë edhe më të bukur, por fillimisht "bosh" dhomë të gjallë më i thjeshtë, të ngrohtë dhe të rehatshëm. Mjeshtëri të bukura nga materialet natyrore veçanërisht e domosdoshme për të brendshme në ..

Lexo më shumë

Playground për pyetje: fazat e ndërtimit dhe sekretet e zgjedhjes vendin ideal

Yandeks.DirektPotryasayuschy dietë recetë! Kjo recetë do të shpejt të humbin deri në 26 kg yndyrë në shtëpi pa sport dhe dietat. Eja! Recipes4body.space Fshih obyavlenieUlichny imitues nga komplekset proizvoditelyaSportivnye mbi cilësinë proizvoditelya.Garantiya, Pa Dostavkavd-turnik.com.ua gjykatës Fshih ads basketbollit të ardhshëm në zonën e tapiceri Jo të gjithë kanë tendencë për të bërë oazë vilë me gjelbërim i harlisur dhe kopsht. Shumë e shohin atë si një mundësi për të shpenzuar në mënyrë aktive kohë me familjen tuaj. Këto janë pronarët përpiqen për të ndërtuar në vend ..

Lexo më shumë

draft

pikturë jashtëm dhe të brendshëm të shtëpisë drurit përmban se procesi? Ngopja e llojeve të ngjyra për në shtëpi nga një bar akrilik Latex gome Oil Alkyd Si të pikturoj? Jashtë Brenda shembujve të suksesshëm dhe mishërime të shtëpisë drurit, sapo ndërtuar dhe gjendet në fazën e riparimit, duhet të zgjidhet çështja e mbrojtjes së drurit nga mjedisi. Përveç kësaj, sapo dekoruar ..

Lexo më shumë

Kundërta zezë dhe të bardhë dush dekor

Në fakt projektet e projektimit hapësirën e projektimit janë ndërtuar shpesh në lojë e kontrasteve dhe përdorim në dekorimin e kombinimeve të ngjyrave diametralisht të kundërta, sepse përbërja e tillë drastike gjithmonë duken mbresëlënëse dhe pranuar mirë. Ajo nuk do të jetë një përjashtim nga lista dhe dush zezë dhe të bardhë. Ajo tërheq me elegancën e saj të thjeshtë dhe sqimë ekstreme. Duke qenë në një banjë të tillë, ju do të ndjeni dëshirën ..

Lexo më shumë

Counter bar për kuzhinë: materialeve, përmban 75 të ndriçimit dhe të brendshme incarnations elegante

Kuzhinë lakonik moderne në tonet ngjyrë kafe, bezhë dhe gri me një shkëlqim racks bar bar për kuzhinë - një element i njohur sa duhet, dhe blerjen në këtë moment e më shumë popullor. Megjithatë, organikisht përshtaten në brendësi të counter kuzhinë - një problem që forca nuk është për të gjithë. Arsyeja nuk është mungesa e funksionalitetit dhe apelit estetike e mobilje të tilla, dhe ..

Lexo më shumë

Alokaziya (foto 54): shkëlqimi ekzotike në çdo fletë

Përmbajtja Forms si të kujdesen për Alokaziya Për Alokaziya foto - një portofol të fituar, kjo nuk është bërë për çdo kënd. Gjethet e bimëve janë aq të shijshme që askush nuk do të mendojnë për të vënë në dyshim vlerën e tij dekorative. Ajo nuk ndalet cirk në shtëpi dhe faktin se bukuria tropikale është e rrallë përgjigjet shqetësim lulëzuar. Cili është kujdesi sekret ..

Lexo më shumë

10 ide artizanale nga drithërat për fëmijët dhe të rriturit

Ndonjëherë, në mënyrë për të dekoroj shtëpi ose të marrë krijimtarinë e fëmijës, vetëm shikoni në bufe e kuzhinës ku dyqane ushqimore. Pas të gjitha kokrra, fasule, erëza, kokrra, fara dhe mund të jenë të dekoruar në stilin e eko apo fshatar, si dhe vepra artizanale në zhvillim të fëmijëve. Gjëja kryesore - për të treguar imagjinatën dhe të ndajë disa kohë të lirë. Në këtë artikull do të gjeni 10 ide ..

Lexo më shumë

kontaktet

Telefon: 8 985 467 4459 Email: [email protected] Adresa: 117216, Moscow, Russia, Akademiku Glushko, 10k1 Forma Trajtimi: Emri juaj (i nevojshëm) Juaj E-Mail (domosdoshmërisht ) Subjekti Mesazhi Shkruani kodin nga https imazhit: // yellowhome ..

Lexo më shumë

Ikebana me duart tuaja (60 + imazhe): 7 punëtori elegante të thjeshta

lule Yandeks.DirektIskusstvennye optom.Kupit lule artificiale me shumicë! çmime të ulëta me shumicë. Big Assortiment.tsvetok.ukr Fshih obyavlenieSazhentsy Lavender! Çfarë ka të re në vitin 2019! Promovimi! Aromatik dhe terapeutike Lavender klasën! Vetëm AGROMARKET! Fara, Lukovitsyagro-market.net Fshih klasifikuar buqetë japonez - një teknikë të veçantë dhe idenë e krijimit të Ikebana krijuar duart e tyre, mund të jetë plotësisht dhe me shumë sukses për të dekoroj çdo shtëpi. Kjo i jep një ndjenjë të veçantë ngrohtësie dhe coziness. Në fakt, për ta bërë atë, ajo nuk është e nevojshme ..

Lexo më shumë