Kategoria: Puna Rruga

Faqja kryesore »Arkivi sipas kategorisë : Puna Rruga
draft

Marrja e dhomën e fëmijëve - kjo është një proces krijues që duhet të trajtohen me kujdesin më të madh dhe të mirë-menduar nga detajet. Korrekt dhomë zgjedhur të fëmijës ndriçimit ndikon në shëndetin e përgjithshëm dhe gjendjen emocionale të fëmijës dhe gjithashtu ka një ndikim në zhvillimin e saj. Dhomë për fëmijë është një botë të veçantë të vogël ku fëmija kalon shumicën e kohës së tij. Prandaj, për të zgjedhur dhe ..

Lexo më shumë

draft

llambat artikuj Wall për kuzhinë (42 Fotografitë) - Caprice apo domosdoshmëri? Në kuzhinë, si në asnjë vend tjetër në shtëpi, ajo është shumë e rëndësishme për të krijuar ndriçimit të drejtë. Një nga llambadar qendrore këtu nuk kufizohen vetëm në, domosdoshmërisht kërkojnë ndriçim të ndritshme të zonës së punës. E pra, në qoftë se ju pëlqen të rri këtu në mbrëmje me miqtë, dhe llambat për kuzhinë, duke krijuar një të butë ..

Lexo më shumë

draft

Frymëzimi 83-vjeçari Giorgio Armani di se si të jetë të brendshme 2017-07-11T12: 30: 31 + 00: 00 2017-07-18T00: 37: 23 + 00: 00 83-vjeçar Giorgio Armani di se si të jetë e brendshme 2017 -07-11T12: 30: 31 + 00: 00 Sot, ditëlindja e madhe projektuesi, dhe në përvjetorin e saj të 83-të, ai është bërë pikë referimi në pothuajse të gjitha fushat e rëndësisë në dizajn. Ne vendosëm që të shohim në detaje në një anën e brendshme të tij të punës 83-vjeçar Giorgio Armani e di se çfarë duhet të ..

Lexo më shumë

Marketers janë duke u përpjekur të na bindin në minimum bojler të gazit e karburantit, duke iu referuar disa zgjidhje të reja dhe teknologjive të veçanta. Megjithatë, sipas prodhuesit deri në fund të kohës sonë nuk mund të jetë. Në fund të fundit, fluksi aktual i gjeneratorit ngrohjes është shumë më e lartë se sa pasaportë. Konsideroni konsumin e karburantit nga pikëpamja e shkaktuar tre besimit absolute faktorë ndezjes efikasitetit të energjisë së një instalim gjenerues ngrohjes, dhe vlera kalorifike ..

Lexo më shumë

stil mesdhetar në të brendshme - një tipar i projektimit që estetikë të thjeshta dhe romantike vendet e ngrohta të Evropës: të ndritshme, "toka" dhe "Deti" ngjyra në të brendshme, si dhe përdorimi i gjerë i materialeve natyrore, të tilla si qeramika, dru, hekur i farkëtuar dhe pambuku. Dizajni kombinon shkurtësinë, thjeshtësi dhe komoditet. Prandaj, ajo do të jetë një vend në ndonjë shtëpi apo apartament. ..

Lexo më shumë

Uji - një lagështi jetëdhënës, e cila është e nevojshme në të gjitha gjërat në tokë. Pa të, njeriu nuk mund të mbijetojë, kafshëve ose bimëve. Nëse, megjithatë, në komplot nuk ka ujë, ajo do të kthehet në një shkretëtirë të vërtetë. Prandaj, në mungesë të një pusi apo burim tjetër të pronarëve të cottages ujit duhet të shqetësohen për të siguruar ujin e vet. Çelësi Net trashë se sa ujë nga një pus të thellë ..

Lexo më shumë

Foto nga citywalls.ruTolko qasje profesionale të integruar për projektimin, ndërtimin dhe zbatimin e ndërtuar-në banesën shtëpi zyrat administrative mund të siguruar efikasitetin e përdorimit të saj në të ardhmen. Capital tregut të pasurive të patundshme përmbytur me ambientet ndërtuar. Më shumë se një e katërta e hapësirës me pakicë në grupin e parë të pirg të shtëpive. Shpesh pa dobi - për shkak të varfër të përmbajtjes dhe të projektimit funksionale gabime. Situata është komentuar zëvendësshefin ..

Lexo më shumë

dizajn kuzhinë në stilin romane u krijua në Itali, ku ka pasur një formacion të kërkesave origjinale për pajisjen në një hapësirë ​​të rehatshme pune për gatim bazuar në traditat e vjetra shekullore. Mënyra e stilit romane ka një histori të gjatë, sepse krijimi i saj mori një periudhë të gjatë kohore, që lidh jetën e njerëzve të thjeshtë dhe të aristokracisë. Kur kuzhinat e pajisjes italianët kombinuar traditën e lashtë të luksit dhe thjeshtësi ..

Lexo më shumë