Miksera 100 litra

Faqja kryesore » Misc » betoniere 100 litra
Ndryshme No Comments

Më të kërkuar në pajisjen e ndërtimit për përgatitjen e mixes konkrete dhe zgjidhje të ndryshme. Të gjitha miksera janë karakterizuar nga: dimensionet, tank boot vëllimit, fuqinë e motorit dhe shuma e përzierje përfundimtare. Jo çuditërisht, front i secilit që mendon për të bërë ndërtimin, të parat pyetja bëhet, çfarë mikser ju zgjidhni? Çdo pajisjet e ndërtimit është i ndarë në familjen dhe profesional. Për përdoruesit mesatare, niveli i makinës industriale nuk ka gjasa të jenë të interesuar. . Prandaj, ne konsiderojmë teknikë që është përdorur për ndërtim individual (ndërtimin e shtëpive, cottages, hambar, etj) Të gjitha miksera gravitetit sipas llojit të pajisjes është i ndarë në :. Venechnye.Venechnaya veshje dhe mikser betoni - janë shumë të njohura me konsumatorët për shkak në rast thyerje, ajo është e lehtë për të riparuar. Njësia daulle është i rrethuar plotësisht me veshje, përmes të cilit rrotullohet. Gear Kurora mund të bëhet nga plastika, gize apo çeliku inox. Ata që kanë një rrotë çeliku është konsideruar më të besueshme. kamion i drejtuar mikser - është i shtyrë nga një motor, e cila është ngritur në gearbox. Për shkak të faktit se gearbox është i mbrojtur kundër fëlliqur dhe pluhuri, ky lloj i betoniereve është konsideruar më të besueshme dhe të qëndrueshme.

Volumi i daulles

Në katalogun online dyqan, një gamë të gjerë të miksera me bateri prej 70 deri në 300 litra. Universal konsiderohet Kapaciteti 150 - 180 litra. tank Boot me një kapacitet prej 250 - 300 litra janë modele profesionale, ato janë përdorur gjerësisht në vendet e ndërtimit të mëdha. Ajo duhet të kihet parasysh se vëllimi i përzierjes përfunduar në prizë është e barabartë me 2/3 e vëllimit të përgjithshëm të daulles. Prandaj, në qoftë se ju keni filluar ndërtimin serioze, ju keni nevojë për të blerë një mikser betoni me një kapacitet prej jo më pak se 250 miksera litrov.MoschnostMoschnost duhet të llogaritet në bazë të çfarë lloji të ngarkesës mbi të do të caktohen, si dhe kohëzgjatja e punës. Për modele të thjeshta shtëpiake me ngarkesë mesatare, motori do të jetë e mjaftueshme për pushtet 700 watts. Lehtësia primeneniyaPered ju blini një mikser, i kushtoj vëmendje për komoditet të saj! Në përdorshmërisë është e ndikuar nga faktorë të tillë si madhësia, lehtësinë e lëvizjes dhe llojin e shkarkimit përzierje përfunduar (manual apo mekanik). Përshtatshëm për të marrë përsipër shkarkimin manuale, me anë të një unaze rrethore (krye) ose trajtuar. Zgjedhja e saktë e miksera për ndërtim, do të ju lejojnë të lehtë të kryer përzierjen e zgjidhjes për të ndërtuar shtëpinë tuaj të ardhshëm, një kuzhinë verore, një banjë ose një garazh. Dizajni Features Gama e dyqan online ofron klientëve të saj një model që mund të punojnë në të dy një kushte shtëpiake në familje dhe në vendet e mëdha të ndërtimit nën ngarkesa të rënda. Pavarësisht nga fakti se teknologjia po ndodh në Kinë, ajo është projektuar për përdorim afatgjatë. Bërë me standardet e cilësisë më të lartë. Komponentet kryesore dhe mekanizmat janë bërë tërësisht prej metali.

Ajo do të jetë interesante:   RIPARIMET WATCH Banesa fotot design

Dizajni i fortë, terren provuar dhe shumë e rekomanduar. Ndryshe betoniereve të cilësisë së dyshimtë, modelet e paraqitura në këtë faqe interneti, krahason të favorshme për ta. Të gjitha produktet janë të pajisura me motore të lartë të energjisë elektrike, rrota të rehatshme të transportit dhe siguresave të mbyllur. Dizajni Fuqishme siguron qetë tilting pjesë kryesore e punës.

Të gjitha mekanizmat janë të lehtë për të riparuar. pjesë këmbimi janë gjithmonë në dispozicion në magazinë. Qendrat riparimin e pajisjeve për lehtësinë tuaj, të vendosura në pothuajse të gjitha rajonet e Ukrainës. Përveç kësaj, ju mund të mësoni, të mbështetur jo vetëm për një garanci periudhë të caktuar, por pas përfundimit të saj.

Çmimi i mikser në shumicën e rasteve është e vendosur nga punën e saj funksionale. Pra, para se të blej një pajisje të tillë "serioz", studiojnë karakteristikat e tij në detaje. Blej mikser betoni, ju mund të Stroyteh.ua dyqan online me çmimin e prodhuesit. Të gjitha produktet në katalogun janë të certifikuara në Ukrainë, kanë garanci zyrtare - 1 vit.

50 l (1)

70 l (4)

125 L (5)

135 l (1)

140 L (5)

150 l (4)

160 l (6)

170 l (1)

180 l (6)

190 l (1)

200 l (3)

220 l (1)

230 l (3)

240 l (1)

260 l (2)

kacavida

BETONOZMІSHUVACH

Sortuvati për: Projekti: od Project AZ: OD Z në A Tsіnoyu: Nizka> Visoka Tsіnoyu: Temple <Nizka Visoko rating Nizkim rating Vivoditi 12 në storіnku Vivoditi 24 në storіnku Vivoditi 48 në storіnku Vivoditi në 96 storіnku

KVІTKA Betonozmіshuvach 140 l

KVІTKA Betonozmіshuvach 140 l
KVІTKA Betonozmіshuvach 140 l

Code: 009 401 Referenca: K4021

KVІTKA Betonozmіshuvach 125 l

KVІTKA Betonozmіshuvach 125 l
KVІTKA Betonozmіshuvach 125 l

Code: 009 402 Referenca: K4020

Betonozmіshuvach Kvіtka 160 l (K4022)

Code: 009 405 Referenca: K4022

4483 UAH.

Betonozmіshuvach Kvіtka 180 l (K4023)

Ajo do të jetë interesante:   ju mbyllni shtëpi nga një bar

Betonozmіshuvach Kvіtka 180 l (K4023)
Betonozmіshuvach Kvіtka 180 l (K4023)

Code: 009 491 Referenca: K4023

4834 UAH.

Betonozmіshuvach Kvika 220 l (K4024)

Betonozmіshuvach Kvika 220 l (K4024)
Betonozmіshuvach Kvika 220 l (K4024)

Code: 095 242 Referenca: K4024

6553 UAH.

Betonozmіshuvach ADEC Profesіonal 320l (BS 315L / A)

Code: 000 176 Referenca: BS 315L / A

18 888 UAH.

Betonozmіshuvach ADEC Profesіonal 320l (SH 315L / B)

Betonozmіshuvach ADEC Profesіonal 320l (SH 315L / B)
Betonozmіshuvach ADEC Profesіonal 320l (SH 315L / B)

Code: 000 177 Referenca: BS 315L / B

20 200 UAH.

Panda Betonozmіshuvach 140 l (P4022)

Panda Betonozmіshuvach 140 l (P4022)
Code: 100001 Referenca: P4022

4000 UAH.

Panda Betonozmіshuvach 125 l (P4021)

Code: 100000 Referenca: P4021

3600 UAH.

pnevmatichne Wheel 4,0h8 të Kvіtka makina Orange

Code: 103420 Kodi: K6001

240 UAH.

Traktor bosht i njësi të energjisë 155

Code: 006071

52 UAH.

LIMEX bosht i njësisë energjisë

Code: 006322

94 UAH.

LIMEX Lopostі te betonozmіshuvacha (furnizuar)

LIMEX Lopostі te betonozmіshuvacha (furnizuar)
LIMEX Lopostі te betonozmіshuvacha (furnizuar)

Code: 002311

35.00 UAH.

LIMEX Remіn Notched 125 / 190LS

Code: 003226

137 UAH.

Traktor hark Pіdshipnik

Code: 008979

43.00 UAH.

Vіnets C140

Vіnets C140
Vіnets C140

Code: 095944

228 UAH.

betonozmіshuvacha Remіn në 140 l

Code: 095244

340 UAH.

Vіnets BSM 160

Code: 094917

478 UAH.

KVІTKA Lopastі për BZM 160l-180l

KVІTKA Lopastі për BZM 160l-180l
KVІTKA Lopastі për BZM 160l-180l

Code: 094858

130 UAH.

dvigun Vector Fan

dvigun Vector Fan
dvigun Vector Fan

Code: 099388

78 UAH.

Pіdshipnik vektor (102) në vіs shesternі

Code: 099393

47,00 UAH.

Pіdshipnik vektor (107) në harkut

Pіdshipnik vektor (107) në harkut
Pіdshipnik vektor (107) në harkut

Code: 099392

78 UAH.

KVІTKA Vіnets chavunny BRS 130 l

Code: 099766

2434 UAH.

Vektori Dvigun M-550 750 W

Code: 099763

1473 UAH.

Potuzhnіst 750 W

materіal kryesore në budіvnitstvі - Tse konkrete. Otzhe, lëkura budіvnitstvo Got Booty profesіyno obladnane bashkëngjitni yogo vigotovlennya - betonomіshalkami . Vazhlivo në tsomu vibrato pristrіy yakіst yakogo Buda zabezpechuє rіvnomіrny zamіs rozchinu. Seredi budіvelnikіv zustrіchayutsya çarë takі tituj betonozmіshuvachі: rozchinozmіshuvachі i betonozmіshuvachі.

Suchasnі pristroї mobіlnі që kompaktnі karrierës dozvolyaє autonome їh vstanovlyuvati në nëse Yaky budіvelnomu Marketplace.

Ajo do të jetë interesante:   instalimin e dyerve të brendshme në shtëpi nga një bar DUART VET

Në іnternet magazinі Kvіtka mozhna pridbati yakіsnі betonozmіshuvachі rіznih obsyagіv i tsіnovoї polіtiki. Takozh në një shumëllojshmëri të gjerë të vibіr vitratnih materіalіv.

Shumëllojshmëri e predstavlenі betonozmіshuvachі nëse yakogo shkruani dії se produktivnostі:

• gravіtatsіynі;

• primusovі.

W metoyu zastosuvannya në mendjet domashnіh rekomenduєtsya gravіtatsіynі betonomіshalki . Procedura rozmіshuvannya rozchinu vіdbuvaєtsya për të qetë i dopomoga daulle sinkron obertannya e poperedno zavantazhenimi në Demba materіalami. Ustatkuvannya ergonomіchne, kompakt, i kufirit maloyu vagoyu, i Zi zdatnіstyu odnochasno gotuvati velikі ob'єmi rozchinu.

Primusovі - vikoristovuyutsya për maydanchikіv madhe budіvelnih, їh parim robot vіdrіznyaєtsya od gravіtatsіynih. Je daulle vikonuєtsya statike por zmіshuvannya për lehtësim duke-down makinë.

Chomu potrіbno oformiti zamovlennya na sama:

• një shumëllojshmëri të gjerë betonozmіshuvachіv ob'єmom od 125 për 315 lіtrіv;

• vibіr vitratnih materіalіv;

• yakostі Price vіdpovіdaє;

• nayavnіst garantіynogo coupon;

• Pagesa rіznі varіanti;

• ofrimit të nëse Yaky regіon KRAINA.

Beton mikser SKIF BSM 100 L

volum daulle 100 l. Volum 70 l përzierja finale. Fuqia e 370 watts. Transferimi i kurorës. Peshë 64 kg.

Details: http: //inprof.com.ua/tovar_Betonomesh ...

Lënë një koment