Shtëpia e anijeve enë: projekte interesante dhe teknologjia e ndërtimit

Ky artikull diskuton karakteristikat dhe specifikat e akomodimit të buxhetit, si shtëpia e enës anijeve: avantazhet dhe disavantazhet e ndërtesave, parametrat teknike e materiale ndërtimi dhe çmimet mesatare për blerjen e saj. Teksti përmban informacion që do të lejojë për të krijuar shtëpinë tuaj në vendin e kontejnerëve: ide interesante, foto dhe video, dhe këshilla për planifikimin dhe projekte të pazakontë, hap pas hapi ..

Lexo më shumë

tree Alternative: si designers janë perbrenda simboli kryesor i Vitit të Ri

Frymëzojë projektuesi bashkëkohore mund të bëjë asgjë, asgjë, dhe Vitin e Ri - nuk është përjashtim. Perbrenda karakterin tradicional - një bredhi festive - përfaqësues vjetore fun e profesioneve kreative. pemë horizontale në Gorky Park në Moskë duket se e kanë parë të gjitha. Ne kemi mbledhur shtatë më shumë projektuesi zgjuar e pemëve vit. Mbështjellë në një bllok të ngurta të akullit me një trungu të zjarrtë dhe të varur ..

Lexo më shumë

Blackest Night: Misticizmi në të brendshme

Brendshme në një popullaritet mistike stil fituar. Arsyeja - seria "Njëherë e një kohë" dhe filma të tjerë të freskëta. Gjëja kryesore - mos kini frikë nga asgjë. brendshme zi-zi - kjo është vetëm një bojaxhi përrallë Në këtë artikull do të gjeni këshilla se si për të hyrë e brendshme e bordeve Ouija, por me siguri ju frymëzojnë për të krijuar diçka të njëjtë thellë, misterioze dhe shumë aspekte si errët ..

Lexo më shumë

Zgjedhja përgjegjës - e drejta muri për çdo dhomë

Zgjedhja e murit që mbulon muri është larg nga një nga idetë më të njohura dhe të kërkuar. Veshja nuk është inferiore në bojë me cilësi ose suva si model. Avantazhi i letër-muri është një zgjedhje të madhe të ngjyrave, si dhe kosto më të ulët. Nëse ju vendosni të zgjidhni një dekoratë për muret e tua, në këtë artikull ne do të shikojmë në ..

Lexo më shumë

Mjeshtëri nga materiale natyrore me duart e tyre (90 + Fotot e punët e kryera): Dekor origjinale për shtëpi dhe artizanale opsione për kopsht dhe shkolla

Kungull vazo lulesh do të jetë një dekoratë të pazakontë për të dhënë fokus të banesës ose shtëpisë së rehati, është e dëshirueshme që të marrin në konsideratë dekorimin e hapësirës në detajin më të vogël, për shembull, të krijojë vepra artizanale nga materiale natyrore me duart e tyre. Detaje të tilla do të bëjë edhe më të bukur, por fillimisht "bosh" dhomë të gjallë më i thjeshtë, të ngrohtë dhe të rehatshëm. Mjeshtëri të bukura nga materialet natyrore veçanërisht e domosdoshme për të brendshme në ..

Lexo më shumë

Këshilla për ruajtje në një apartament të vogël

Përmbajtja: Përdorni mobilje të gjithanshëm apo të bëhen të metat mobilje përfundojë vetë një projektuesi të vë banesë në dinjitet Përdorni hapësirë ​​nën tavan të sajojë një sistem të ndërtuar në planet anulohet Store në një apartament të vogël: bashkëngjitni dhe Hang përdorin hapësirën nën përdorim krevat mobilje multifunksionale Nëse banesa juaj është vend i vogël - blej mobilje, të cilat nuk do të marrë atë në kot. Pra, osmanët janë të mëdha ..

Lexo më shumë

100 coolest e produkteve të drurit nga ekspozitë Punëve të drurit

Dizajni modern dhe objekte arti dekorative prej druri me vlerë 5000 dhe një gjysmë milion, si dhe shumë ide të freskëta për të brendshme - e gjithë kjo Works drurit. Roomble vizituan ekspozitën dhe dëshiron të tregojë për përshtypjet e tij në fundjavën e fundit të pranverës në Shtëpinë Qendrore të artistëve në Krymsky Val ndodhur pesta ekspozitë Moska Wood Works. Këtu janë të përfshirë në zyrë të projektimit, zdrukthtari ..

Lexo më shumë

Projektuesi francez ka paraqitur llambat, frymëzuar nga suxhuk

SO-SAGE - koleksion i llambat qëndrueshme qelq borosilikat që imitojnë varur nga një salcice tavan pako. Autor i projektit - Frëngjisht projektuesi industrial Sam Baron - shpikur gjëra për markë Petite friture. Koleksioni përfshin llambat, ligaments e tre, pesë dhe gjashtë salcice, por secili prej salcice mund të varur veç e veç - të gjitha salcice kanë formën e tyre unike që imiton një të veçantë ..

Lexo më shumë

mbledhësit rishtar

"Të pranishëm Jeff Koons" tani mund të blihen për vetëm 40 $. artist portreti amerikan ka lëshuar një koleksion të mbulon për Google Nexus, i frymëzuar nga dy arteve: balet dhe skulpturë. Mbulon mbështetje teknologji Jetojnë rast. Pasi visheni atë në telefon, muri dizajn ndryshimet në vegël, dhe Nexus fillon flet artist zë. Koons dhe Google mbajti një prezantim me pjesëmarrjen e Trojës ..

Lexo më shumë

Playground për pyetje: fazat e ndërtimit dhe sekretet e zgjedhjes vendin ideal

Yandeks.DirektPotryasayuschy dietë recetë! Kjo recetë do të shpejt të humbin deri në 26 kg yndyrë në shtëpi pa sport dhe dietat. Eja! Recipes4body.space Fshih obyavlenieUlichny imitues nga komplekset proizvoditelyaSportivnye mbi cilësinë proizvoditelya.Garantiya, Pa Dostavkavd-turnik.com.ua gjykatës Fshih ads basketbollit të ardhshëm në zonën e tapiceri Jo të gjithë kanë tendencë për të bërë oazë vilë me gjelbërim i harlisur dhe kopsht. Shumë e shohin atë si një mundësi për të shpenzuar në mënyrë aktive kohë me familjen tuaj. Këto janë pronarët përpiqen për të ndërtuar në vend ..

Lexo më shumë