Како да се креира домашна атмосфера на летото: 10 светли декор предмети

Почетна » Совети » Како да се креира домашна атмосфера на летото: 10 светли декор предмети
Совети Нема Коментари

Како да се креира домашна атмосфера на летото: 10 светли декор предмети

До летото имаат помалку од 10 дена - ова време доволно само да се подготви за внатрешни работи за новата сезона. Ние направивме мал избор на работи со лето расположение, кои сигурно ќе ја олеснат вашата задача

Се чини дека на лето се уште доаѓаат, и тогаш тоа е време да го покани во куќата. Во нашата нова колекција ќе ги најдете на 10 предмети, кои дефинитивно ќе им даде одмор расположение не само на внатрешни работи, но, исто така, секој од неговите жители.

Просветлување дрво за декорации

1620 рубли

Оваа симпатична малку дрво може да се користи за висечки украси на него, а како предмет на декорација.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: светло сива, бела, темно зелена, светло зелена.  Фото-во.

додадете колекција

сад Happle

1440 рубли

Ова јаболко е можно да се сместат не само во кујната, но и прилагодени за чување на мали нешта во бања, дневна соба, па дури и во ходникот. Позитивни емоции на прв поглед од него, вие се гарантира.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: жолта, светло сива, бела, беж.  Фото-во.

додадете колекција

Декоративни Фенер фестивал

7700 рубли

Оваа светлина, воздушеста фенер ќе ви помогне растера темнината, и да се подобри атмосферата не само на една земја куќа со отворен веранда, но, исто така, вообичаените градот стан.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: жолта, светло сива боја, боја, розова, беж.  Фото-во.

додадете колекција

Оркестарот Shrysalis ѕидови

1070 рубли

Десетина светла пеперутки може да се движи од соба в соба барем секој ден. споите лепило е лесно да се сфати на дното на површината и не остава остатоци зад себе.

Читај повеќе:   стан на жените во Чикаго на 74 метри

Купување на предмети тука.

Слики во бои: жолта, сина, светло сива, бела, беж.  Фото-во.

додадете колекција

Поставете за одгледување на "Еже"

590 рубли

Со помош на овој сет на прозорецот може да се зголеми на живо од нула. На сетот вклучува керамички сад, една кеса со почвата и семиња.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: жолта, светло сива, темно зелена.  Фото-во.

додадете колекција

Akvaferma

4900 рубли

Овој уред ќе ви даде извонредна можност да се види на процеси затворен циклус. Едноставно кажано, може да се одгледува салата и риба во исто време. Патем, нашите редакцијата пред една година го доби работа - ние се допаѓа.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: сива, светло сива, беж.  Фото-во.

додадете колекција

Перница со опкружувачки модел Алиша Бело-сива

2600 рубли

Оваа перница е направен од кашмир красат секој троседот, па дури и ако вашиот декор е амбициозен перформанси, Алиша Бела Сива ќе најдете за себе достоен место, без разлика дали тоа е класичен или минималистички софа кревет.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: црна, сива, светло сива боја.  Фото-во.

додадете колекција

Samopolivayuschiysya тенџере Најави & верверица

1.620 рубли

Цвет, кои никогаш не се посветува доволно внимание и вода за сопствената безбедност дека е подобро да се движат во samopolivayuschiysya тава. Пријавете се и верверица дизајн е едноставен и јасно дури и на дете: верверица може да се види - водата во дозерот доволно верверица крие - тоа е време да се нагоре со вода.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: црна, сива, темно зелена, беж.  Фото-во.

додадете колекција

вазна Ехо

2390 рубли

Ова керамички вазна, за разлика од сите оние кои некогаш биле во вашиот поседување, има свој лице. Позитивни се разбира.

Купување на предмети тука.

Слики во бои: жолта, светло сива, темно зелена.  Фото-во.

додадете колекција

Сончевиот полнач Сонце уред

6000 рубли

Оваа единица - вистински сон на секој модерен град жител. Цвет дизајн не само што го збогатува внатрешноста на неговото присуство, но, исто така, истовремено ја полни вашата gadgets трансформираат сончевата енергија - вистинско чудо! Еве ние се напомене дека текстот веќе сонуваше да се купи неговата канцеларија.

Читај повеќе:   Модни трендови 2015: голи крушка

Купување на предмети тука.

Слики во бои: црна, сива, светло сива боја.  Фото-во.

додадете колекција

Оставете коментар